• Žema kaina!

Sulankstomas elektrinis dviratis HECHT COMPOS XL

1 399,00 EUR
1 389,00 EUR Sutaupote 10,00 EUR
Su mokesčiais Pristatymas per: 1-3 d.d.

HECHT COMPOS XL
Sulankstomas elektrinis dviratis su 36 V / 10 Ah baterija. Variklio 250 W, 20 ratai su plačiomis padangomis (FAT bike - Snow Bike) ", svoris 23,5 kg, priekyje ir gale LED šviesos.

Yra galimybė išbandyti Šiaulių mieste.

Kiekis
Pristatymas per: 1-3 d.d.

Shimano perjungiklis
diskiniai stabdžiai Tekro
priekinė ir galinė LED šviesa
Li-ion baterija paslėpta rėmelyje
priekinės pakabos šakutė
su elektros varikliu iki 60 km
lengva transportuoti arba laikyti po sulankstymo
ypač plati padanga patogiam važiavimui visureigiu
„Pedelec“ yra ne tik sporto įranga, bet ir unikali transporto priemonė.
„Pedelec“ yra įrengta druskos ratai su labai plačiomis padangomis. Tokie įrengti dviračiai dažnai vadinami sniego dviračiu. Šių itin lipnių padangų, pasižyminčių dideliu amortizacijos poveikiu, savybės leidžia važiuoti sniegu, smėliu ar kalnais.

Jūs įvertinsite HECHT COMPOS XL dviračių kelionėms ir važiavimui po miestą. Jūs galite lengvai supakuoti į automobilio bagažą arba į karavaną - trumpą kelionę ar net visas atostogas. Taip pat galite naudoti HECHT COMPOS XL mieste, kur galite lengvai išvengti automobilio ir paprastai pasiekti daugelį minučių greičiau nei keliaujant automobiliu ar viešuoju transportu. Dviratį galima greitai sulenkti keliais judesiais, kad galėtumėte lengvai įeiti į liftą, biure ar bute. Net nereikia spręsti parkavimo problemų.
E- dviračiai yra populiari transporto priemone ne tik studentams; Vis daugiau ir daugiau sėkmingų verslininkų juos naudoja dideliuose miestuose, kad sutaupytų daug laiko.
Akumuliatorius yra paslėptas el.dviračio rėme , todėl jis netrukdo. Akumuliatorių galite įkrauti tiesiai į dviratį, tačiau jį galima lengvai nuimti, o jei laikote dviratį, kuriame nėra srovės, bateriją galite įkrauti atskirai namuose. Žinoma, įeina įkroviklis. Rėmelyje apsaugos nuo vagystės baterija yra užrakinta raktu. Mieste, bet taip pat ir gamtoje, galite įvertinti USB jungtį, iš kurios galite įkrauti mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, jei reikia.
Variklis su pavara yra visiškai paslėptas galinio rato stebulėje. Elektrinis variklis įsijungia automatiškai, kai paleidžiate pedalus. Taigi „pedelec“ neveikia kaip motociklas, tačiau jis labai padeda jums važiuoti . Jei norite nustatyti 5 lygius, kuriais variklis padės arba visiškai išjunkite pagalbą, naudokite kairiajame valdymo svirtyje esančius mygtukus. Tada nėra jokių problemų eiti žemyn kalnu, padedant net sunkiausiems sportininkams.
E-dviračių valdymas yra paprastas. Viskas yra valdoma trimis mygtukais kairėje rankenoje. Norėdami įjungti arba išjungti pedelecą, paspauskite ir laikykite nuspaudę M; trumpai paspauskite šį mygtuką, kad ekrane būtų rodoma informacija. Naudokite pliuso / minuso (+/–) mygtukus, kad nustatytumėte pagalbos intensyvumą penkiais lygiais. Paspauskite ir palaikykite pliuso (+) mygtuką, kad įjungtumėte arba išjungtumėte priekinius žibintus ir ekrano apšvietimą. Įdomus bruožas yra vaikščiojimo asistentas. Ilgą laiką paspaudus minuso (-) mygtuką ratas paverčia vaikščiojimo pagalbos režimu ir pradeda judėti apie 6 km / h. Jūs tikrai naudosite šią funkciją, pavyzdžiui, jei stumsite dviratį į stačią kalną. Pėsčiųjų asistentas įjungiamas tik tada, kai laikysite nuspaudę minuso (-) mygtuką. Atleidus mygtuką, ratas nedelsiant sustoja.
Priekinis žibintas yra aukštos šviesos diodas. Priekiniai žibintai maitinami baterija, tačiau dėl LED naudojimo ji sunaudoja beveik nereikšmingą energiją. Po sėdyne yra raudona galinė šviesa, maitinama iš savo integruotos baterijos.
Dviratis turi SHIMANO perjungiklį ir septynių pakopų kasetę (vadinamąjį septynių ratų). Priekiniai ir galiniai ratai stabdomi su TEKTRO ARIES diskiniais stabdžiais . Priekinė šakutė yra sušvelninta , kurią vertinsite kirsdami kanalų liukus ir dažnai nepaisydami dumblių. „HECHT COMPOS“ turi paruošimą tinkamų sparnų ar galinio laikiklio tvirtinimui. Bendras rato svoris, įskaitant bateriją, yra 23,5 kg.
Ličio jonų baterija su SAMSUNG ląstelėmis talpa yra 10 Ah esant 36 V įtampai. Akumuliatorius pilnai įkrautas tiekiamu įkrovikliu (tiekiamas) maždaug per 5 valandas. Variklio galia yra 250 W. Didžiausias ratų padėties greitis yra 25 km / h, pasiekus šį greitį pagalba automatiškai atjungiama ir vėl įsijungia, kai greitis nukrenta žemiau 25 km / h. Taigi dviratis atitinka kelio sąlygas, numatytas Čekijos Respublikai ir daugumai kitų ES šalių taikomų teisės aktų. Kelionės atgal yra maždaug 60 km. Be abejo, dviratį galima naudoti ir su pagalbine įranga, tačiau būtina atsižvelgti į tai, kad integruotas galinio stebulės variklis sukelia nedidelį atsparumą vairuojant.
„HECHT COMPOS XL“ ypač tinka miesto aplinkai, tačiau tai jokiu būdu nėra skirta kelionėms. Senjorai taip pat gali džiaugtis dviračiu, kuris gali lengvai nusipirkti, skelbti ar aplankyti draugus kitame kaime.
Tie, kurie turi sveikatos problemų arba kurie nėra tikri dėl jų tinkamumo , pagaliau galės mėgautis ekskursijomis ir dviračiais .
„Pedelec“ pranašumas yra tai, kad važiuojant jis nevargsta - galite atvykti į darbą ar mokykloje be prakaitavimo . „HECHT COMPOS XL“ taps jūsų pagalbininku, kai važiuosite po miestą ir keliaujate į darbą, mokyklą ar gamtos keliones.
Jums nereikia vairuotojo pažymėjimo e-dviračiui važiuoti.

Variklis    Elektrinis 250W
Svoris (kg)    23.5
Rato skersmuo priekyje / gale (coliais)    20
Akumuliatorius - įtampa (V)    36
Akumuliatorius - talpa (Ah)    10
Akumuliatoriaus tipas    Li-jonas

Max apkrova 95 kg