Keturratis HECHT 59399 ARMY

2 549,00 EUR
Su mokesčiais Pristatymas nuo 2 iki 4 savičių

HECHT 59399 - ARMY - akumuliatoriaus quad
Belaidis ATV, patvirtintas kelių eismui. Variklis 2200 W.

Kiekis
Pristatymas nuo 2 iki 4 savaičių

Prekių aprašymas
Privalumai

kelių eismo homologacija
aukštos kokybės ir labai gerai suprojektuotas, reljefinis dizainas
galingas ir galingas elektrinis variklis, prijungtas tiesiai prie pavaros ašies, nėra grandinės ar kardaninio veleno, minimali priežiūra
keturračio dviratis yra automatinis, tik į priekį arba atgal
dideli ratai, modernus didelis LED ekranas su greičiu, įkrovimo būsena
daugiapakopis slopintuvo standumo reguliavimas
stabdžių stabdys stabdymui
aukštos kokybės visureigių padangos
2 „priekaba, priekabos sukabinimui
ramioje ir ekologiškoje elektros variklyje galite važiuoti beveik visur ant keturračio dviračio, pvz., pasivaikščioti su savo vaikais parke, kur negalite eiti iš benzino quad
HECHT 59399 yra bevielis keturių ratų ratukas su kelio patvirtinimu . Jis gali būti registruotas kaip įprastinė transporto priemonė ir važiuojama kelyje su atitinkama transporto priemonės registracija, registracijos ženklu ir MTPL . Dėl to keturračio dviratis gali tapti ekonomišku ir ekologišku transporto priemone darbui dėl pirkimo ir pan. Jis taip pat bus gerai dirbantis sode.

Jame yra raktų jungiklis. Vietoj rakto nuotolinio valdymo pultas naudojamas aktyvuoti ATV. Be jo, elektronika nebus išjungta. Valdymas taip pat įjungia arba išjungia aliarmą . Priekiniai ir galiniai laikikliai gali būti naudojami mažesnei apkrovai ar pirkimui, mašina turi priekabų vilkimo veleną.

Keturvietyje yra priekiniai būgniniai stabdžiai ir galiniai skysčio diskai. priekiniai būgniniai stabdžiai yra valdomi rankenos svirtimi, galiniai diskiniai stabdžiai yra valdomi pedalu, dešine koja. Variklis sumontuotas ant galinės pakabos ašies, o transmisija iš variklio į ašį yra per uždarą pavarų dėžę. Priekiniai ratai yra su atskirai pakabinamomis pakabinamomis rankomis. Sudėtingi aliuminio ratlankiai yra su didelėmis padangomis, turinčiomis grubų protektoriaus raštą, užtikrinantį puikų sukibimą net ir lauke. Skaitmeninis tachometras sumontuotas ant vairo. Predatorinis ir pagreitinamasis aparatas artėja prie „suaugusiųjų“ visureigių su vidaus degimo varikliais. Tačiau absoliučiai tylus, be teršalų išmetimas yra esminis pranašumas . Todėl taip pat galima dirbti tose vietose, kur triukšmas arba išmetamųjų dujų kvapas gali sutrikdyti aplinką.

Priklausomai nuo esamos baterijos būklės, įkrovimo laikas yra 8 - 15 valandų. Įkroviklis pridedamas prie mašinos.

Maksimalus įkrovos intervalas yra 62 km. Atstumas priklauso nuo akumuliatoriaus būklės, mašinos apkrovos ir reljefo. Didžiausias greitis yra 45 km / h.

Kvadratas turi vilkimo veleną (rutulį).Transportas
Motoroleriai, motociklai, keturračiai, e-dviračiai ir traktoriai tiekiami surinkti ir sureguliuoti . Tuo pačiu metu prieš pradedant eksploatuoti reikalingas trumpas mokymas .

Dėl šių priežasčių neįmanoma siųsti šių produktų įprastomis kurjerių paslaugomis, nes yra didelė žalos rizika. Todėl tai įmanoma tik transporto priemone:

Asmeninė kolekcija „HECHT
“ Pardavimų inžinierius gaminį paruošs jums parduotuvėje, susipažins su produktu ir trumpais mokymais. Tada galėsite patys tvarkyti transportą iš savo namų parduotuvės, arba galite užsisakyti mūsų įmonę „HECHT“ savo parduotuvėje.
Transportas HECHT HECHT
transportas pasirinktas užsakymo metu e-parduotuvėje. Tuomet su Jumis susisieksime su mūsų darbuotojais, norėdami susitarti dėl pristatymo ir apmokėjimo. Tada mūsų technikas pristatys gaminį į jūsų namus, kur bus pristatytas ir apmokytas.
Transporto HECHT kaina iki 10 km yra 280 CZK. Kiekvienas papildomas kilometras mokamas 20 CZK. Atstumas skaičiuojamas nuo parduotuvės iki pristatymo vietos, jei užsakoma internetu, tai apskaičiuojama nuo artimiausios HECHT prekės ženklo parduotuvės iki pristatymo vietos. HECHT transportą galima naudoti tik Čekijos Respublikoje.

 

Parametrai
Kelių patvirtinimas    Taip
Vilkimo įranga    Taip
Ilgis (mm)    1840 m
Aukštis (mm)    1100
Variklis    autonominis elektros variklis
Plotis (mm)    1160