Akumuliatorius DC 40V 4 Ah HECHT 005040B
search
  • Akumuliatorius DC 40V 4 Ah HECHT 005040B
  • Akumuliatorius DC 40V 4 Ah HECHT 005040B

Akumuliatorius DC 40V 4 Ah HECHT 005040B

95,00 €
Su mokesčiais Pristatymas per: 1-3 d.d.

005040B akumuliatorius DC 40 V, 4 Ah

Tinka: HECHT 9440, HECHT 5035, HECHT 5038, HECHT 6504, HECHT 1384, HECHT 6040, HECHT 9040, HECHT 9504, HECHT 9940, HECHT 1040, HECHT 1440, HECHT 5046, HECHT 5051, HECHT 1441

Kiekis
Pristatymas per: 1-3 d.d.

Akumuliatorius 005040B skirtas maitinti gaminius iš Accu program 5040 serijos Accu programos ribose siūlomas visas asortimentas HECHT gaminių, kurie maitinami to paties tipo akumuliatoriais. Šie akumuliatoriai yra keičiami, skiriasi tik talpa, t.y. energijos kiekiu, kurį sugeba sukaupti. Žinoma, didesnė talpa reiškia ir ilgesnį baterijomis varomos mašinos veikimo laiką vienu įkrovimu. Šis akumuliatorius yra kai kurių Accu program 5040 serijos akumuliatorinių žoliapjovių dalis. Jį pasirinktinai galima įsigyti su kitais Accu programos produktais, kurie pristatomi be akumuliatoriaus. Taip pat gali būti patartina įsigyti antrą akumuliatorių tuo atveju, jei atliktų darbų apimtims neužtenka tik vieno akumuliatoriaus. Kadangi šių tipų baterijos įkraunamos naudojant išorinį įkroviklį, nėra problemų įkrauti vieną akumuliatorių, o kitas naudojamas mašinos maitinimui.

Akumuliatoriaus priežiūra
Ličio jonų akumuliatoriai reikalauja kitokio įkrovimo ir iškrovimo būdo, čia viskuo pasirūpina baterijoje integruota elektronika. Ši elektronika gali apsaugoti nuo akumuliatoriaus sugadinimo dėl per didelio išsikrovimo, perkrovimo, perkaitimo ar trumpojo jungimo. Pats akumuliatorius aprūpintas aukštos kokybės elementais. (nuotrauka dešinėje)

Kad akumuliatorius patikimai tarnautų ilgą laiką, jo niekada nereikėtų laikyti išsikrovusį, tačiau kartu nepatartina laikyti ir visiškai įkrauto. Laikant ne sezono metu, jis turėtų būti įkrautas iki maždaug 40-50%. Niekada nelaikykite visiškai išsikrovusio akumuliatoriaus ilgą laiką, net jei savaiminis išsikrovimas yra palyginti mažas, jei kurio nors elemento įtampa nukris žemiau 2,8 V, bus sunku vėl „atgaivinti“ akumuliatorių. Laikant išsikrovusį baterija ilgą laiką, yra rizika, kad ji "numirs" visam laikui. Akumuliatorių reikia laikyti vėsioje vietoje, aukšta temperatūra jai kenkia, tačiau tuo pat metu jis gerai netoleruoja šalčio. Niekada nesistenkite greitai įkrauti akumuliatoriaus, naudokite tik su Hecht gaminiu pateiktą įkroviklį. Tinkamai naudojamas Hecht Li-Ion akumuliatorius tarnauja maždaug 1000 įkrovimo ciklų, o tai gali reikšti kelerius patikimo naudojimo metus. Tačiau netinkamas naudojimas gali žymiai sutrumpinti tarnavimo laiką

Akumuliatoriuje yra įkrovimo būsenos indikatorius, bet kuriuo metu tereikia paspausti mygtuką ir iškart matysite įkrovos būseną.

Kas yra ACCU 5040 programa ir kokie jos privalumai?
Mašinų maitinimas iš akumuliatoriaus suteikia daugybę privalumų.  Elektros variklis yra tylus, neišskiria smirdančių ir nuodingų dūmų. Lyginant su vidaus degimo varikliu, nereikia jo komplikuotai užvesti, reguliariai atlikti techninę priežiūrą, keisti tepalus, oro filtrus. Elektros variklis yra patikimesnis nei gana sudėtingas vidaus degimo variklis. Tačiau pagrindinis įprastos elektros mašinos trūkumas yra maitinimo laido poreikis. Kabelis riboja judėjimą, jei esate šiek tiek neatsargus, kyla pavojus jį sugadinti ir galimas elektros smūgis.

Visi šie trūkumai išsprendžiami maitinant mašiną iš lengvo ličio akumuliatoriaus .

Šiuolaikinės ličio baterijos yra lengvos, sukaupia daug energijos ir, tinkamai prižiūrimos, tarnauja gana ilgai. Trūkumas yra jų didesnė kaina. ACCU programa pašalina šį trūkumą, nes viena baterija gali maitinti daugybę skirtingų gaminių . Pavyzdžiui, perkate žoliapjovę, grandininį pjūklą, gyvatvorių žirklę, žoliapjovę, sniego valytuvą, kultivatorių, vejos aeratorių, lapų siurblį ir kitas mašinas, kurioms įprastai prireiktų kelių ir gana brangių skirtingų akumuliatorių.

Kaip ACCU programos dalį, jums tereikia įsigyti vieną 40 V bateriją ir įkroviklį. Tada naudosite juos visiems šios programos produktams maitinti. Jei darbui vienos baterijos neužtenka, paprasčiausiai nusiperkate kitą ir tuomet visada galite dirbti su viena, o kitą tuo tarpu įkrauti.

Klientas gali pats nuspręsti, ar jam darbui reikės vieno akumuliatoriaus, ar naudos kelis. Arba, ar jis įkraus jų daugiau vienu metu, kad galėtų ilgiau dirbti be pertraukos krovimui ir dėl to pirkti du įkroviklius iš karto. Todėl gaminiai pristatomi be įkroviklio ir be akumuliatorių, jūs pasirenkate, kiek akumuliatorių naudosite. Todėl perkant kiekvieną kitą 5040 programos ACCU serijos aparatą nereikia be reikalo mokėti už akumuliatorių.
ACCU programa 5040 taupo ne tik Jūsų pinigus, bet ir gamtą.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.