Atsiskaitymo būdai

Perkant el. parduotuvėje www.jusukiemui.lt, atsiskaityti galite:

Elektronine bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje jusukiemui.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausia elektroninės bankininkystės sistemoma. Atkreipiame dėmesį, jog bankas pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite kontaktinius duomenis ir prie apmokėjimo būdo pasirinkite "El. bankininkystė".
  2. jusukiemui.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į jusukiemui.lt.

Banko pavedimu

(pagal išankstinę sąskaitą) - Išsirinkę prekę, patvirtinę savo užsakymą mūsų el. parduotuvėje, gausite pasiūlymą apmokėjimui el. paštu. Pavedimą galėsite padaryti pagal atsiustą pasiūlymą. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus mokėjimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas:  UAB "ROMINDA"
A/S Nr. LT217300010098127497 SWEDBANK
A/S Nr. LT513500010001696324    PAYSERA
Įmonės kodas: 145215631
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

  1. Grynaisiais pinigais

    Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite kurjeriui pristačius prekes. (Galime paprašyti avansinio mokėjimo už retai parduodamas prekes, kurių nelaikome parduotuvėje). Atkreipiame dėmesį, jog atsiskaitant kurjeriui pristačius prekes gali būti pritaikytas įkainis už atsiskaitymą

    Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.