• Išparduota
Alyva keturtakčiams varikliams HECHT 4T
search
  • Alyva keturtakčiams varikliams HECHT 4T

Alyva keturtakčiams varikliams HECHT 4T

8,88 €
Su mokesčiais

HECHT 4T - alyva keturtakčiams varikliams, pusiau sintetinė.
Kokybiška alyva keturtakčiams varikliams - tinkama naudoti ištisus metus. Tūris 0,8 l SAE 10W-30

Kiekis
Išparduota

„HECHT 4T“ - tai ištisus metus veikianti alyva, skirta ketverių metų varikliams, naudojantiems ištisus metus. Pakuotės tūris yra 0,8 l, atitinka SAE 10W-30 specifikaciją . Jis pagamintas iš aukštos kokybės mažo lakumo naftos bazinių alyvų. Jie papildyti ploviklio ir dispersijos priedais, aukščiausios kokybės rafinavimo priedais, įskaitant oksidacijos ir korozijos inhibitorius, kurie padeda išlaikyti jautriausias variklio dalis.

Jis daugiausia skirtas tepimui mechaninių didelės spartos keturtakčių benzininių arba dyzelinių variklių, naudojamų mažose sodo įrangose, pavyzdžiui, šienapjovės, sniego pūstuvai, sodo traktoriai, šlavimo mašinos, taip pat elektros generatoriai, vibracinės plokštės, vežėjai ir kita įranga, reikalaujanti naudoti SAE 10W. -30.

Jo ypatumai užtikrina patikimą tepimą ištisus metus didelės apkrovos, 4 taktų variklių judamosiose dalyse, mažina degalų sąnaudas ir užtikrina aukštą našumą. Naudojant sniego pūstuvus, jis užtikrina puikų paleidimą visomis darbo sąlygomis, net esant labai mažai lauko temperatūrai. Variklio dalys yra švarios, slopina aukšto temperatūros nuosėdų susidarymą ir žemos temperatūros dumblą. Puikios antioksidacinės savybės garantuoja ilgą tarnavimo laiką, apsaugo vidines variklio dalis nuo korozijos net ir tada, kai ji yra pastatyta ilgą laiką ir sulėtina jos nusidėvėjimą. Aliejus taip pat gali būti maišomas su kitais aliejais, tačiau maksimalus veikimas gali būti pasiektas tik tuo atveju, jei jis nėra sumaišytas su kitais aliejais.

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.